Advertisement
Reklama na stronach albania.com.pl
Image
O nas
Portal albania.com.pl jest serwisem informacyjnym o Albanii.
Piszemy o bieżących sprawach dotyczących Albanii, o wydarzeniach promujących kulturę albańską w Polsce. Nie brakuje u nas także informacji na temat historii, turystyki czy gospodarki Albanii. Wiadomości w serwisie zostały podzielone na grupy tematyczne umożliwiające szybkie odszukanie informacji w konkretnej dziedzinie.
Serwis albania.com.pl jest na bieżąco rozbudowywany.
 

Reklama
Redakcja portalu albania.com.pl przygotowała dla Państwa różne sposoby promocji swoich łamach. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze najbardziej optymalnej i dającej najlepsze efekty formy reklamy oraz wykonamy projekt graficzny.
Portal w pierwszym okresie funkcjonowania zgromadził ponad 1000 odwiedzających na miesiąc i osiągnął przeszło 5 tyś odsłon / mc. Z każdym dniem portal odwiedza coraz większa liczba nowych Użytkowników. Dzięki reklamie na portalu Państwa informacja dotrze do szerokiej rzeszy odbiorców i skutecznie wspomoże Państwa działania marketingowe. Zapraszamy do zamieszczania reklam i ogłoszeń.
 

Cennik reklam na portalu albania.com.pl

Full banner
Najpopularniejszy sposób dotarcia do odwiedzających serwis.
Jest to duży i widoczny graficznie element, który przyciąga wzrok przekazując informacje o reklamowanych produkcie bądź usłudze. Reklama widoczna w górnej części serwisu.
Rozmiar: 468x60 piksela
Format: JPG, GIF
Cena: 99 pln / mc + VAT
 
Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany to tekst związany z produktami lub usługami oferowanymi przez Reklamodawcę. Umieszczony jest na specjalnej stronie w wybranym przez Klienta dziale tematycznym.
Tekst jest oznaczony jako artykuł sponsorowany.
Cena: 149 pln / mc + VAT
 
Wpis Partnerski
Banner w menu po lewej stronie +  link prowadzący do strony partnera (lub do strony informacyjnej na portalu albania.com.pl). Dodatkowo proponujemy stworzenie strony informacyjnej Partnera na portalu w dziale Partnerzy.
Rozmiar: 278x70 piksela
Format: JPG, GIF
Cena: 399 pln / mc + VAT


Aby zareklamować się na portalu albania.com.pl skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.
Przygotujemy szeroką ofertą, uwzględniającą Twoje potrzeby. Opracujemy prezentację zawierającą dostępne formy reklamy na naszym serwisie i gwarantującą skuteczność działań marketingowych. Istnieje możliwość negocjowania cen oraz stworzenia oferty indywidualnej uwzględniającej niestandardowe rozwiązania. Napisz do nas - i n f o @ a l b a n i a . c o m . p l .

Image