Advertisement
Start arrow Teksty archiwalne arrow Wypoczynek w Kompleksie Turystycznym INHERITOR w Shengjin - 12 dni
Wypoczynek w Kompleksie Turystycznym INHERITOR w Shengjin - 12 dni
Dzień 1. - sobota - Wyjazd z kraju według rozkładu.
Przejazd kolejno przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię do Albanii

Dzień 2. - niedziela - W godzinach wieczornych zakwaterowanie na terenie kompleksu turystycznego "INHERITOR" w Shingjin w Albanii.

Dzień 3. - poniedziałek - spotkanie organizacyjne

Dzień 11. - wtorek - Wyjazd powrotny do Polski

Dzień 12. - środa - Przyjazd do Polski

Cena obejmuje: zakwaterowanie - 9 noclegów ze śniadaniami w kompleksie turystycznym "INHERITOR" na terenie Albanii. Kompleks standardem odpowiada hotelowi **** . Do dyspozycji na terenie kompleksu znajdują się basen oraz w pełni wyposażona prywatna plaża. Do dyspozycji jest również bar i restauracja serwująca tradycyjne albańskie menu oraz kuchnie śródziemnomorską. W piątkowe i sobotnie wieczory DJ zaprasza na summer disco. Przejazd komfortowym autokarem ( WC, video, cafe bar, klimatyzacja) ubezpieczenie, opiekę przedstawicieli.

Cena nie obejmuje: posiłków, innych poza śniadaniami. Jest możliwość wykupienia całodniowego wyżywienia.

Opis zakwaterowania: pokoje 2,3,4-osobowe (w systemie 2+1, 2+2) o standardowym wyposażeniu każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym oraz bezpłatną klimatyzacją. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras.
Dodatkowo: jest możliwość (wcześniej uzgadniając) wypożyczenia samochodu, bądz rowerów. Centrum miasta oddalone jest od kompleksu około 2 kilometrów. Kompleks szczególnie polecany jest dla osób pragnących uciec od zgiełku wielkiego miasta. Kompleks jest miejscem preferowanym przez rodziny z dziećmi chcące zregenerować wspólnie siły po całym roku szkoły i pracy. Studenci lubią tu przyjeżdzać w grupie znajomych z uwagi na możliwość aktywnego spędzania czasu w wodzie i na rowerowych wycieczkach. W mieście poza licznymi punktami gastronomicznymi znajdują się sklepy spożywcze, banki, apteri oraz sklepy z pamiątkami.

20 % zniżka dla dzieci w wieku 2-15 lat, pozostających jako 3 bądz 4 osoba w pokoju.
Koszt zakwaterowania w pojedynkę wzrasta o około 150 euro
Jest możliwość dojazdu na własną rękę, wówczas cena obniżona zostaje o 50euro.
Możemy zorganizować transport samolotem, wówczas cena obniżona zostaje o 50 euro i wzrasta o cenę biletów.

Wycieczki fakultatywne
1. Tirana - Góra Dajti - Petrela - Tradycyjna Albańska Kolacja
Tirana - Położona jest w sercu Albanii. Stanowi centrum kulturalne kraju, jest miejscem przenikania się różnych kultur i religii. Zwiedzanie rozpoczynamy od Placu Skanderbega na którym znajduje się pomnik Bohatera Narodowego Albanii. Następnie udajemy się do Muzeum Narodowego prezentującego historię Albanii od starożytności aż do czasów współczesnych.
Po chwili czasu wolnego z centrum miasta kolejką linową przenosimy się na szczyt Góry Dajti u stóp której położona jest Tirana. Następnie udajemy się do Petrelii będącej jednym ze strategicznych elementów w sytemie obronnym stosowanym przez Skanderbega.
Uwieńczeniem dnia będzie kolacja stanowiąca pełnowartościową dawkę Albanii „od kuchni"

2. Kruja
Kruja - Doskonały wstęp do historii i kultury Albanii. W XV wieku była centrum oporu Albańczyków przeciw tureckiej inwazji, na czele którego przez 25 lat stał Jerzy Kastriota Skanderbeg. Zwiedzamy zamek, w którym znajduje się muzeum poświęcone Bohaterowi Narodowemu Albanii oraz Muzeum Etnograficzne.
Następnie na pobliskim Bazarze będzie można zakupić pierwsze pamiątki, albańskie rękodzieła takie jak filcowe pantofle, fezy bądz misy z drzewa oliwnego.

UWAGA - program przygotowany jest dla dużej grupy w przypadku mniejszej ilości uczestników (minimum 7osób) program ulega modyfikacji. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć ewentualne zmiany programowe.

Organizator: AL

Potrzebujesz więcej informacji? Szukasz innych wycieczek lub terminów? Zapytaj o szczegóły.
Napisz do nas: i n f o @ a l b a n i a . c o m . p l .