Advertisement
Start arrow Turystyka arrow podróże | wycieczki | tramping arrow Zapraszamy na niezwykłą wycieczkę objazdową: Czarnogóra i Albania - zapomniane perły Bałkanów
Zapraszamy na niezwykłą wycieczkę objazdową: Czarnogóra i Albania - zapomniane perły Bałkanów
Zachęcamy do zakupu fantastycznej wycieczki objazdowej.
Pokażemy Wam prawdziwy narodowościowy kocioł - niesamowity Półwysep Bałkański z państewkami powstałymi po rozpadzie Jugosławii. Odwiedzimy kilka stolic, w których wyraźnie widać różnice kulturowe, religijne i historyczne tych narodów, ale widać też wyraźnie, że narody te żyły obok siebie przez wieki oddziaływując na siebie wzajemnie.

Naszym głównym celem będzie Albania, która dzięki długiej izolacji zachowała niepowtarzalny nigdzie w Europie klimat specyficznej enklawy, trochę biednej ale prawdziwej, niewyrachowanej, bez tłumów turystów. To co zobaczycie w Albanii zdziwi Was z pewnością. Zobaczycie niezwykle zróżnicowane wybrzeże nad Adriatykiem i Morzem Jońskim z przepięknymi plażami, wspaniałe i dzikie góry, ciekawe zabytki, a przede wszystkim barwny i oryginalny folklor, który zapamiętacie na długo.

Image

Planowana trasa przejazdu:
Skopje (Macedonia), Pogradec (Albania), Korça (Albania), Gijokastra (Albania), Saranda (Albania), Vlora (Albania), Berat (Albania), Kruje (Albania), Durres (Albania), Shkodra (Albania), Ulcinj (Czarnogóra), Bar (Czarnogóra), Sveti Stefan (Czarnogóra), Budva (Czarnogóra), Cetinje (Czarnogóra), Boka Kotorská (Czarnogóra), Herceg Novi (Czarnogóra), Dubrovnik (Chorwacja), Neum (Bośnia i Hercegowina), Medjugorie (Bośnia i Hercegowina), Sarajevo (Bośnia i Hercegowina), Banja Luka (Bośnia i Hercegowina).

Rezerwacja online oraz informacja dostępne na stronie EuroTurystyka.pl.
Ilość miejsc ograniczona.

Tagi: wycieczka objazdowa, Albania, Czarnogóra