Advertisement
Noclegi w Sarandzie
Atutem Albanii są niższe ceny i wyższa jakość usług w stosunku do krajów sąsiednich. Dotyczy to również bazy noclegowej: pokoi hotelowych i apartamentów z aneksem kuchennym.
Ceny są zróżnicowane w zależności od standardu, sezonu, widoku z okna, położenia hotelu, piętra etc. Pracownicy albania.com.pl w wyborze i rezerwacji noclegu . Osobiście polecamy poniższe obiekty ale w ofercie mamy o wiele więcej propozycji dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Hotel Maestral
Umiejscowiony jako jedyny w zacisznej zatoczce. Wokół plaży górują wysokie klify. Siedziba naszej bazy. Tuż nad zacumowanym ribem znajduje się kawiarnia na świeżym powietrzu. Hotel został zmodernizowany przed sezonem. Każdy pokój z niczym nieograniczonym widokiem na morze. Do dyspozycji gości prywatne leżaki na plaży. Najbardziej malowniczo położony hotel w najlepszym kurorcie Riviery Albańskiej. Pokoje: 2-osobowy 50 Euro, 3-osobowy 75 Euro, 4-os. 100 Euro.

Image


Hotel Star
15 minut spacerem od bazy - elegancki, czysty, z przestronnymi pokojami i własnym dziedzińcem ocienionym śródziemnomorską roślinnością. Z hotelu prowadzą schody wiodące na obsadzony cyprysami elegancki deptak-bulwar nadmorski.

Apartamenty 4-osobowe, pokoje 3-os, a także 2-osobowe kosztują 25 euro/os. Parking obok hotelu 1 euro dziennie.

Image

Uwaga: rezerwacji dokonujemy po wpłaceniu zaliczki - 30% ceny.
Chcę zrobić rezerwację / mam dodatkowe pytania / szukam obiektu w innej lokalizacji


TAGI: Saranda, nocleg dla nurków, tanie, spanie w Sarandzie, Albania