Advertisement
Start arrow Turystyka arrow podróże | wycieczki | tramping arrow 12 dniowy wypoczynek w Hotelu ALBATROS w Spile
12 dniowy wypoczynek w Hotelu ALBATROS w Spile
Cena obejmuje: zakwaterowanie - 9 noclegów ze śniadaniami w Hotelu "Albatros" w Spile na terenie Albanii. Do dyspozycji na terenie hotelu znajduje się w pełni wyposażona prywatna plaża. Do dyspozycji jest również bar i restauracja serwująca tradycyjne albańskie menu oraz kuchnie śródziemnomorską. W piątkowe i sobotnie wieczory DJ zaprasza na summer disco. Przejazd komfortowym autokarem ( WC, video, cafe bar, klimatyzacja) ubezpieczenie, opiekę przedstawicieli Biura.

Cena nie obejmuje: posiłków, innych poza śniadaniami. Jest możliwość wykupienia całodniowego wyżywienia.

Opis zakwaterowania: pokoje 2,3,4-osobowe (w systemie 2+1, 2+2) o standardowym wyposażeniu każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym oraz bezpłatną klimatyzacją. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras.
Dodatkowo: jest możliwość (wcześniej uzgadniając) wypożyczenia samochodu, bądź rowerów. 20 % zniżka dla dzieci w wieku 2-15 lat, pozostających jako 3 bądź 4 osoba w pokoju.
Koszt zakwaterowania w pojedynkę wzrasta o około 150 euro
Jest możliwość dojazdu na własną rękę, wówczas cena obniżona zostaje o 50euro.
Możemy zorganizować transport samolotem, wówczas cena obniżona zostaje o 50 euro i wzrasta o cenę biletów.

Opis programu:
Dzień 1. -sobota - Wyjazd z kraju według rozkładu.
Przejazd kolejno przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię do Albanii
Dzień 2. -niedziela - W godzinach wieczornych zakwaterowanie w hotelu "ALBATROS" w Spile na terenie Albanii. Dzień 3. - poniedziałek - spotkanie organizacyjne
Dzień 11. - wtorek - Wyjazd powrotny do Polski
Dzień 12. - środa - Przyjazd do Polski

Wycieczki fakultatywne:
1. Tirana - Góra Dajti - Petrela - Tradycyjna Albańska Kolacja
Tirana - Położona jest w sercu Albanii. Stanowi centrum kulturalne kraju, jest miejscem przenikania się różnych kultur i religii. Zwiedzanie rozpoczynamy od Placu Skanderbega na którym znajduje się pomnik Bohatera Narodowego Albanii. Następnie udajemy się do Muzeum Narodowego prezentującego historię Albanii od starożytności aż do czasów współczesnych.
Po chwili czasu wolnego z centrum miasta kolejką linową przenosimy się na szczyt Góry Dajti u stóp której położona jest Tirana. Następnie udajemy się do Petrelii będącej jednym ze strategicznych elementów w systemie obronnym stosowanym przez Skanderbega.
Uwieńczeniem dnia będzie kolacja stanowiąca pełnowartościową dawkę Albanii „od kuchni"
2. Kruja
Kruja - Doskonały wstęp do historii i kultury Albanii. W XV wieku była centrum oporu Albańczyków przeciw tureckiej inwazji, na czele którego przez 25 lat stał Jerzy Kastriota Skanderbeg. Zwiedzamy zamek, w którym znajduje się muzeum poświęcone Bohaterowi Narodowemu Albanii oraz Muzeum Etnograficzne.
Następnie na pobliskim Bazarze będzie można zakupić pierwsze pamiątki, albańskie rękodzieła takie jak filcowe pantofle, fezy bądź misy z drzewa oliwnego.

UWAGA - program przygotowany jest dla dużej grupy w przypadku mniejszej ilości uczestników (minimum 7osób) program ulega modyfikacji.

Kod imprezy: ALBSPIL

Terminy:
18.06-29.06
02.07-13.07
16.07-27.07
30.07-10.08
13.08-24.08
27.08-07.09
10.09-21.09
24.09-05.10
08.10-19.10

Cena od: 250 euro

Dostępne są różne terminy a także inne oferty w ten rejon Albanii.
TAK chcę zrobić rezerwację / mam pytanie


TAGI: pobyt, wczasy pobytowe, Albania, Spile, wakacje w Albanii