Advertisement
Start arrow Turystyka arrow podróże | wycieczki | tramping arrow Saranda - hotel Selvia - zakwaterowanie
Saranda - hotel Selvia - zakwaterowanie
SARANDA - położona nad Morzem Jońskim jest perłą albańskiej riwiery. Czaruje słońcem przez 300 dni w roku, morzem ciepłym późną jesienią i starożytnymi zabytkami. Kształtem przypomina amfiteatr otaczający zatokę, nad którą jest położona. W I wieku p.n.e. była portem iliryjskiego plemienia, następnie kolonią grecką i rzymską, w III wieku naszej ery stolicą Epiru a w czasie II wojny światowej stanowiła ważny port włoskiej floty i nosiła nazwę Porto Eda na cześć córki Mussoliniego.
Swą bogatą historią i pięknymi plażami wprawia w zachwyt gości krajowych i zagranicznych. Główny bulwar wysadzony palmami, wieczorową porą kusi mnóstwem kawiarenek, restauracji i barów, w których za niewielkie pieniądze można coś przekąsić bądź czegoś się napić.

Hotel  "SELVIA" w Sarandzie
Do dyspozycji na terenie hotelu znajdują się w pełni wyposażona prywatna plaża oraz basen, bar i restauracja serwująca tradycyjne albańskie menu oraz kuchnie śródziemnomorską.
Opis zakwaterowania : pokoje 2,3,4-osobowe (w systemie 2+1, 2+2) o standardowym wyposażeniu każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym oraz bezpłatną klimatyzacją.
Hotel znajduje się blisko centrum miasta.
Koszt zakwaterowania w pokoju 2 osobowym w wybranym okresie to 35 euro za noc.


Dostępne są różne terminy a także inne oferty w ten rejon Albanii.
TAK chcę zrobić rezerwację / mam pytanie

Image

TAGI:wczasy, albania, llogara, wypoczynek w Albanii, wakacje, Saranda