Advertisement
Start arrow Usługi dla biznesu arrow Wyszukiwanie odbiorców dla towarów i usług w Albanii
Wyszukiwanie odbiorców dla towarów i usług w Albanii
Pomagamy klientom we wchodzeniu na rynek albański . Naszym celem jest przeszukanie albańskiego rynku i znalezienie nowych rynków zbytu dla Państwa produktów i usług.

Ściśle współpracujemy z działami eksportu klienta lub z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż zagraniczną. Jesteśmy niejako działem eksportu firmy naszego klienta lub też jego uzupełnieniem na danych rynkach lub w danym zakresie działań.
Wejście na rynek albański (lub generalnie na Bałkany) wiąże się z ryzykiem.

Po pierwsze eksportowi towarów lub usług towarzyszy często niewiedza o rynku docelowym. Przedsiębiorcy orientują się bardzo dobrze w realiach rynku krajowego, natomiast sytuacja na rynku albańskim jest zupełnie inna. Nieznajomość konkurentów, praktyk stosowanych na rynku oraz norm prawnych zdecydowanie utrudnia skuteczną ekspansję na albański rynek każdej firmie.

Po drugie, w celu rozszerzenia znajomości marki oraz produktów na docelowych rynkach, niezbędne jest poniesienie kosztów na promocję i działania marketingowe. Warto również zwrócić uwagę, że nie znając profili konkurentów oraz praktyk stosowanych na rynku strategia marketingowa może okazać się nieefektywna, a co za tym idzie kosztowna. Stworzenie efektywnej strategii marketingowej wymaga m.in. znajomości takich danych jak poziom cen obowiązujących na danym rynku, długość trwania gwarancji lub wysokość kosztów transportu towaru do klienta. Problem ten może rozwiązać właśnie współpraca z naszą firmą.

Świadczymy usługi w zakresie międzynarodowego doradztwa inwestycyjno-gospodarczego. W ramach usług proponujemy rozwiązania strategiczne, dostosowane do wymagań sektora działalności naszych klientów oraz indywidualnych potrzeb. Oferujemy doradztwo oraz pomoc w kwestii wykorzystania możliwości jakie daje albański rynek poprzez znalezienie odpowiedniego kooperanta, odbiorcy towarów, usług na rynkach zagranicznych. Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych programów dla naszych klientów – nie myślimy prostymi rozwiązaniami, ale kreatywnie budujemy przyszłość naszych klientów na rynku w Albanii.

Jeśli szukacie Państwo więcej informacji nt. albańskiego rynku prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta biznesowego


TAGI: wyszukiwanie klientów, szukanie odbiorców, eksport do Albanii, handel z Albanią, import