Advertisement
Start arrow Ogłoszenia drobne arrow Zapraszamy do Polskiej Bazy Nurkowej w Albanii
Zapraszamy do Polskiej Bazy Nurkowej w Albanii
Image Baza Nurkowa nurkowa mieści się w Sarande, 220 km na południe od Tirany.
Proponujemy pobyty 7 lub 14 dniowe transfery z Tirany do Sarande, rezerwację hoteli oraz atrakcyjne propozycje w czasie wolnym.
Lot samolotem rejsowym* z Warszawy do Budapesztu, tam szybka przesiadka na samolot do Tirany.  Z lotniska w Tiranie odbieramy grupy w każdą niedzielę i dowozimy do Bazy.

Pakiet nurkowy* to 10 nurkowań.
W ciągu pięciu dni pobytu możesz nurkować w mega ciekawych miejscach takich jak: Giri Monastiri, zatoka Syren, wrak albańskiego kutra oraz włoskiego transportowca*. Zobaczymy jaskinie i pieczary które są siedliskami fauny morza jońskiego.
Jednym z najciekawszych miejsc nurkowych w Albanii jest Porto Palermo. Postaramy się abyś tam z nami dotarł. Akceptujemy certyfikaty wszystkich federacji!

Dla osób nienurkujących proponujemy ciekawe wycieczki i zwiedzanie okolicy. Odwiedzamy: Butrint, Gjirokaster, przełęcz Llogara, liczne monastyry, tłocznię oliwy i wytwórnię sera. Wypożyczalnia skuterów, rowerów i kajaków znajduje się na miejscu. Organizujemy wieczorne wyjścia do restauracji oraz klubów. Rekomendujemy dobre restauracje  z lokalnymi przysmakami. Powrót do Warszawy przez Tiranę.
Dodatkowe możliwości nurkowań to: nocne nurkowania na wraku, nurkowanie w Blue Eye*, wywierzysku, w którym woda płynie z prędkością 8 m / s.

Koszt 7 dniowego pobytu z pakietem nurkowym już od:
200 euro pakiet nurkowy i 140 euro hotel* ( w grupie 10 osobowej ).

Cena nie obejmuje przelotu.

Organizator: GD

Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj o szczegóły.
Napisz do nas: i n f o @ a l b a n i a . c o m . p l .